Parkingi w Warszawie

Planujesz pobyt w Warszawie i chcesz się poruszać po całym mieście szybko i wygodnie? Jeśli tak, to rozwiązanie jakim jest wynajem samochodów osobowych jest dla ciebie idealne. Korzystając z wypożyczonego samochodu z pewnością zainteresują Cię parkingi w Warszawie. Dzięki temu bez problemu znajdziesz miejsce parkingowe na jednym z płatnych lub bezpłatnych parkingów.

Najważniejsze parkingi w Warszawie

parkingi warszawa

Warszawa jest największym polskim miastem i niestety jednym z najbardziej zakorkowanych. Dlatego też przygotowaliśmy informacje dotyczące parkingów w stolicy. Warto mieć na uwadze, że w centrum miasta obowiązuje Strefa Płatnego Parkowania. Obowiązuje ona od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-18.00. Większość opłat zaczyna się od 3 zł i wzrasta z każdą kolejną godziną – druga kosztuje 3,60 zł, trzecia 4,20 zł, a czwarta i każda następna kosztuje 3 zł. Oprócz tego w centrum Warszawy znajduje się wiele płatnych parkingów, z których mogą korzystać wszyscy kierowcy. Są to parkingi: na Placu Defilad obok Pałacu Kultury, Przy budynku Sądu Najwyższego, a także przy dużych hotelach: Sofitel Victoria, Mercure Centrum, Marriott czy Sheraton.

Darmowe parkingi w Warszawie

Jeżeli jednak chcesz ograniczyć opłaty za parkingi w Warszawie i szukasz darmowych parkingów, sprawdź następujące miejsca: okolice skrzyżowania ulic VIII Poprzecznej i Szpotańskiego (obok stacji SKM Warszawa Anin), pętla autobusowa i tramwajowa przy Alei Krakowskiej, Wawer (skrzyżowanie ulic Widocznej i Nagietkowej), na tyłach Multikina na Ursynowie, przy stacji metra na Bielanach, przy stacji kolejowej Warszawa Stadion. Z darmowego parkingu można korzystać także w dzielnicy Praga Południe.

Wszystkich zainteresowanych ofertą jaką jest wynajem samochodów osobowych w Warszawie zapraszamy do skorzystania z naszej wypożyczalni aut. Obok znajduje się wyszukiwarka, dzięki której każdy może szybko i bez wychodzenia z domu wybrać i zarezerwować samochód.

Oferta naszej wypożyczalni aut osobowych obejmuje modele pochodzące z różnych klas i mające różne wyposażenie. Dzięki temu wynająć auto może u nas każdy zainteresowany. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.