Lotnisko Warszawa Okęcie

Międzynarodowy Port Lotniczy Warszawa Okęcie to największe lotnisko w kraju. Jest położony w dzielnicy Włochy, w odległości około 8 kilometrów od centrum Warszawy. Obecnie lotnisko obsługują zarówno małe, jak i duże linie lotnicze, do których należą między innymi: Aerofłot, Air Berlin, AlItalia, Air France, Finnair, Emirates, British Airways, KLM, PLL LOT, Lufthansa, Norwegian, Wizz Air, Qatar Airways. Dzięki temu pasażerowie korzystający z usług tych linii mogą bezpośrednio dotrzeć do takich miast jak: Porto, Werona, Londyn, Paryż, Oslo, Sztokholm, Moskwa, Berlin, Monachium, Bruksela, Madryt, Barcelona, Rzym, Chicago, Nowy Jork, Toronto, Seul, Tokio, Pekin, Stambuł, Praga, Ryga, Tel Awiw, Mińsk czy Wiedeń. Na tym lotnisku znajduje się także nasza wypożyczalnia samochodów Warszawa Okęcie.

Wypożyczalnia samochodów  Warszawa Okęcie

wypożyczalnia aut warszawa

Nasza wypożyczalnia samochodów Warszawa Okęcie to miejsce w którym każdy zainteresowany może znaleźć coś dla siebie. Auta pochodzą z różnych klas i mają różne wyposażenie, które dodatkowo można uzupełniać na specjalne zamówienie klienta. Dzięki temu każdy zainteresowany może bez żadnego problemu zarezerwować wybrany model przez internet, a następnie odebrać go w punkcie odbioru.  Oferujemy samochody posiadające siniki diesla, z ręczną lub automatyczną skrzynią biegów. Pozwala to naszym klientom na wybór dokładnie takiego modelu, do jakiego prowadzenia są przyzwyczajeni.

Szeroki wybór różnych samochodów sprawia, że każdy może wybrać dokładnie taki samochód, jaki go interesuje. Jeżeli jeszcze zastanawiasz się czy oferta jaką jest wynajem samochodów będzie dla ciebie odpowiednia, to my znamy odpowiedź – z pewnością tak. Wynajęty samochód pozwoli ci dojechać wszędzie szybko i bezpośrednio – nie ważne czy planujesz w Warszawie spotkanie służbowe czy prywatne. Korzystając z naszej oferty możesz wybrać samochód korzystając z wyszukiwarki lub skontaktować się z nami telefonicznie bądź mailowo. Już teraz wybierz jeden z naszych modeli aut, zarezerwuj go online i odbierz na lotnisku Warszawa Okęcie lub Warszawa Modlin. Zachęcamy również do zapoznania się z rozwiązaniem jakim jest auto zastępcze z polisy OC.