Lotnisko Warszawa Modlin

Międzynarodowy Port Lotniczy Warszawa Modlin to drugie co do wielkości lotnisko w Polsce. Zlokalizowane jest w odległości około 35 kilometrów na północny zachód od centrum Warszawy. Obecnie lotnisko obsługuje loty krótkiego i średniego zasięgu do miast europejskich i krajowych. Korzystając z tego portu lotniczego możemy dostać się bezpośrednio do takich miast jak: Ateny, Alicante, Barcelona, Bolonia, Dublin, Edynburg, Londyn, Lizbona, Oslo, Madryt, Korfu, Porto, Rzym, Saloniki, Tuluza, Walencja, Sztokholm oraz wiele innych. Wszystkie loty obsługuje obecnie linia lotnicza Ryanair. Nasza firma oferuje wynajem samochodów na lotnisku, dzięki czemu każdy może tuż po wyjściu z samolotu odebrać zarezerwowane wcześniej auto.

Wynajem samochodów na lotnisku

wynajem samochodów na lotnisku

Jeżeli planujesz przylot na lotnisko Warszawa Modlin, a potem chcesz się szybko i wygodnie poruszać się po całym mieście, to wynajem samochodów na lotnisku będzie dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Dzięki temu bezpośrednio dojedziesz do swojego miejsca docelowego prosto z lotniska. Bez konieczności korzystania z komunikacji miejskiej czy martwienia się rozkładami jazdy. Pozwoli ci to załatwić spraw, które sprawdzają Cię do Warszawy bez żadnego problemu. Bez względu na to czy planujesz pobyt służbowy czy prywatny wynajem samochodów na lotnisku w Modlinie z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Kolejnym plusem naszej oferty jest to, że wybrany model samochodu można zarezerwować korzystając z naszej strony internetowej. Dzięki temu błyskawicznie i co najważniejsze bez wychodzenia z domu porównasz nasze oferty i dzięki temu wybierzesz tę, która będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Nasza wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Modlinie ma swoje punkty odbioru także na lotnisku Warszawa Okęcie, w centrum Warszawy, a także w wielu polskich miastach. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, ponieważ możesz wynająć wybrane auto na lotnisku, a następnie oddać w dowolnym punkcie odbioru. Już teraz skontaktuj się z nami jeżeli masz dodatkowe pytania.

Nasza wypożyczalnia samochodów w Warszawie oferuje szeroki wybór  samochodów mających różne wyposażenie i pochodzących z różnych klas. Dzięki temu każdy może wybrać samochód idealny dla siebie. Nasze auta posiadają ręczną albo automatyczną skrzynię biegów oraz silniki benzynowe lub diesla. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy także do zapoznania się rozwiązaniem jakim jest auto z polisy OC w Warszawie.